Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтаві оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти

На сайті Полтавської міської ради у розділі “Вакансії” з’явилась інформація про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника управління освіти Полтавської виконкому.

До участі у конкурсі допускаються особи, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, відповідну компетентність, досконале володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

До заяви додаються такі документи:

  • особова картка (форма П-2 ДС),
  • дві фотокартки 4х6,
  • копії документів про освіту,
  • декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за формою, що визначається Агентством),
  • копія паспорта.

За додатковою інформацією звертатися до відділу кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород. Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит. З переліком питань до іспиту можна ознайомитись у відділі кадрової роботи, з питань служби в органах місцевого самоврядування та нагород.

Документи подаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу.

За інформацією ЗМІ. до цього управління освіти очолювала Леся Марталішвіл, яка звільнилась з посади 28 вересня. Її призначили на цю посаду 25 вересня 2017 року.