Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві може з’явитися новий спортивний комплекс

Боєць зі змішаних єдиноборств Хабиб Нурмагомедов також не проти створити у обласному центрі Полтавщини клуб Eagles MMA.

Про це дядько спортсмена Алекс Нурмагомедов розповів журналістам, повідомляє sport.ua з посиланням на Спорт-Експрес.

Саме в Полтаві хоче відкрити спортивний комплекс імені Хабіба Нурмагомедова. Це його мета. Він хоче відкрити його за власні гроші, скільки б на це не пішло. Хабіб говорив, що дуже вдячний українському народу за те, що йому тут допомагали, коли було важко. Він тут жив, виступав і завжди говорив, що Полтава йому дуже подобається”, – розповів Нурмагомедов.

Хабіб Абдулманапович Нурмагомедов  — боєць змішаних бойових мистецтв, який виступає під егідою Абсолютного бійцівського чемпіонату (англ. Ultimate Fighting Championship, UFC), у жовтні 2018 року — друге місце в абсолютному рейтингу бійців (після важковаговика Даніеля Корм’є), чемпіон у легкій вазі. За національністю аварець. Провів свій перший бій у Полтаві, тривалий час намагався отримати громадянство України.

6 жовтня 2018 року переміг Конора Мак-Грегора в четвертому раунді задушливим прийомом. Судді оголосили Нурмагомедова переможцем, але глава UFC Дейна Вайт відмовився вручати пояс чемпіона через масову бійку з тренерським складом Мак-Грегора, яку влаштував Хабіб після бою. Під час прес-конференції президент UFC підкреслив, що долю титулу вирішуватиме спеціальна комісія штату Невада, яка, як упевнений Вайт, «прийме жорстке рішення».