Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві готуються до традиційної виставки «Освіта»

Щорічно Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить виставку-презентацію навчальних закладів різних рівнів акредитації «Освіта».

З метою належної підготовки та проведення виставки «Освіта», минулого тижня заступник міського голови Людмила Бойченко провела нараду із заступниками з навчально-виховної роботи та головами учнівського, студентського самоврядування навчальних закладів міста I-IV рівнів акредитації, повідомляють у міській раді.

Людмила Бойченко акцентувала увагу на тому, що Полтавська міська влада зацікавлена в тому, аби молодь обирала для навчання полтавські заклади:

– Ми дуже хочемо, аби наші діти, наша молодь здобувала навчання у своєму рідному місті. Аби вона вдома отримала бажану професію та зробила свій внесок у всебічний розвиток нашої Полтави. Полтава – місто з високим рівнем освітньої галузі, місто з великою кількістю навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів майже за всіма можливими професіями. Тому абітурієнтам справді є з чого обрати.

Про основні робочі питання проведення заходу усіх присутнім розповіла директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Буднікова:

– Вже традиційно, усі хлопці та дівчата, які відвідають виставку у дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури, отримають спеціальний посібник, де буде вказано усю необхідну інформацію про той чи той навчальний заклад. Кожен заклад-учасник має вчасно подати інформацію для виготовлення цього довідника. Інформація довідника сприятиме профорієнтації абітурієнтів та дасть можливість випускникам порадитись зі своїми батьками.

Організація та проведення виставки-презентації «Освіта» повністю фінансується за кошти міського бюджету. Цьогоріч у виставці-презентації візьмуть участь 30 навчальних закладів Полтави та Міський центр зайнятості.

Під час наради також було порушено питання профілактичної роботи по негативним явищам у молодіжному серидовищі. Про важливість такої роботи з молоддю наголосила присутнім заступник міського голови Людмила Бойченко. З цього ж питання виступили лікар-інфекціоніст амбулаторно-поліклінічного відділення Полтавського обласного центру СНІД Олена Сабініна та радник виконавчого директора Благодійної організації «Світло надії» Надія Тимошенко.

Закінчуючи нараду, Людмила Бойченко підсумувала, що переконана в тому, що міська влада спільними зусиллями з навчальними закладами, відповідальними службами допоможе зробити полтавській молоді правильний вибір на користь успішного та щасливого майбутнього.

поширити новину: