Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві екологічна комісія облради внесла зміни до переліку природоохоронних заходів

У приміщенні обласної ради відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування під головуванням Ігоря Горжія.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облради Євген Холод, заступник голови облради Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий, директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Ігор Піддубний, депутати обласної ради, представники громадських організацій.

 

 

На порядку денному стояло 17 питань. Більшість із них комісія винесла на розгляд сесії облради, яка відбудеться 19 жовтня в Шишаках.

Зокрема, погодили питання про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабору ПАТ «Фірма «Полтавпиво», про надання ТОВ «Фенікс-2917» у користування мисливських угідь на території Полтавського та Новосанжарського районів.

Комісія рекомендувала внести зміни до переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2018 році. Так, у разі позитивного рішення сесії, до переліку внесуть пункти про берегоукріплення ставка в Національному заповіднику М. Гоголя в Гоголевому Шишацького району, про реконструкцію неупорядкованого сміттєзвалища на полігон твердих побутових відходів у Пирятині, про поліпшення екологічного стану річки Коломак у межах Полтавської області та ряд інших.

Звернення депутата Володимира Ярошенка щодо ліквідації ряду ландшафтних заказників та території області (для узгодження статусу) і питання про розгляд звернень щодо набуття чинності Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств» вирішили після доопрацювання винести на наступне засідання комісії. Звернення депутата Петра Ворони щодо порушень чинного законодавства при роботі бетонного вузла в с. Супрунівка Полтавського району спрямували до Державної регуляторної служби.