Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві до міського військового комісаріату добудовуватимуть фойє

16 жовтня у приміщенні призовної дільниці Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату, що по вулиці Дмитра Коряка 4а, відбулась виїзна робоча нарада за участю депутатів Полтавської міської ради.

Першочергово, депутати оглянули приміщення, на ремонт яких у минулому році вже були виділені кошти. Нагадаємо, рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 15 вересня, депутати міської ради підтримали виділення 200 тисяч на матеріально-технічне забезпечення міської призовної дільниці Полтавського об’єднаного міського військового комісаріату, повідомляє прес-служба міської ради.

“На третьому поверсі, де приміщення призовної дільниці, замінені вікна, у деяких кабінетах постелили лінолеум. Та ще багато роботи попереду. В подальшому плануємо підвести воду у кабінети, зробити капітальний ремонт у санвузлі, підлогу”, – зазначив полковник, військовий комісар Олександр Турченко.

Та наразі в планах – збудувати вхідне фойє. Необхідність цієї добудови викликана великою кількістю відвідувачів військкомату.

“Прийом громадян у військовому комісаріаті ведеться 3 рази на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю. Людей багато, а площа приміщення – замала”, – наголосив Олександр Турченко.

Депутати взяли інформацію військового комісара до відома. Голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Сергій Луценко запросив Олександра Турченка на чергове засідання депутатської комісії.

“Сьогодні депутати з виїздом на місце ознайомилися із ситуацією, оглянули приміщення комісаріату. Проектно-кошторисну документацію ми розглянемо на засідання комісії 18 жовтня та приймемо рішення про необхідність виділення коштів на будівництво фойє”, – зазначив Сергій Луценко.