Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

У поїзді на Полтавщині побили провідника

14 жовтня поїзд Хорол – Кременчук майже на півтори години був затриманий через травмування провідника пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Медики діагностували у залізничника перелом носа.

Інцидент стався під час руху поїзда на ст. Глобине – зупиночна платформа Черевані. Пасажир здійснив посадку по станції Глобине і слідував до станції Устимівка.

На прохання пасажира провідник вибив йому квиток на касовому апараті за заявленим маршрутом, проте пасажир відмовився оплатити проїзд, інформує прес-служба Укрзалізниці.

На прохання провідника оплатити проїзд пасажир почав поводитися неадекватно і наніс декілька ударів в обличчя залізничнику. Поведінка чоловіка, порушення вимови та запах алкоголю вказували на те, що пасажир знаходився у нетверезому стані. Така поведінка кривдника обурила пасажирів, які стали свідками інциденту, проте ніхто з них не наважився вгамувати неадеквата.

На зупиночній платформі Черевані, не доїхавши до станції Устимівка, горе-пасажир вискочив із вагона і зник. Травмованому провіднику було надано першу долікарняну допомогу колегою-провідником та пасажирами, а про випадок повідомлено телефоном поліцію.

Вночі, близько 00:10, поїзд № 6668/6667 Хорол – Кременчук на станції Кременчук зустрічали працівники поліції. Затримка поїзда в дорозі склала 1 годину 28 хвилин. Травмованого провідника відвели до медпункту, викликали швидку допомогу та доправили до лікарні. Після огляду потерпілого медики діагностували закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся.

Наразі постраждалий залізничник знаходиться вдома на лікарняному.