Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У навчальних закладах Кременчука проведуть естафету «Для козака понад усе честь, слава і військова справа»

З 22 жовтня по 12 грудня 2018 року у Кременчуці буде проведено естафету «Для козака понад усе честь, слава і військова справа» серед колективів гуртків військово-патріотичного спрямування закладів загальної середньої освіти міста.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, основні завдання Естафети – виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через проведення звітних заходів колективів гуртків військово-патріотичного спрямування закладів загальної середньої освіти; формування у молоді високих морально-психологічних якостей; інформування та впровадження військово-прикладних видів спорту, культурної спадщини, народних ігор та забав з метою гартування духу й тіла; організація змістовного дозвілля учнівської молоді.

Естафета проводитиметься у два етапи: I – виставково-демонстраційний тиждень, II – звітні заходи колективів гуртків військово-патріотичного спрямування.

Виставково-демонстраційний тиждень починається з 22 жовтня і триватиме до 26 жовтня 2018 року. Під час його проведення колективи гуртків військово-патріотичного спрямування організовуватимуть і проводитимуть у своїх навчальних закладах виставки робіт; ярмарки для організації допомоги військовослужбовцям, які виконують свій обов’язок у зоні проведення ООС; фотовиставки, присвячені висвітленню подій Революції Гідності та Свободи; зібрані пошукові матеріали, які висвітлюють події Голодомору 1932-1933 років; виставки малюнків для відправлення бійцям у зоні проведення ООС тощо.

Другий етап заходу розпочнеться з 5 листопада 2018 року. Під час проведення звітних заходів колективів гуртків військово-патріотичного виховання відбуватиметься ритуал передачі естафети від одного загальноосвітнього заходу – іншому.