Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Машівському районі ремонтують частину дороги за 4 млн грн

У Машівському районі йде ремонт частини дороги Козельщина — Новий Тагамлик — Селещина. Роботи йдуть в межах фінансування. Частина дороги, яка проходить через Новий Тагамлик, була у жахливому стані. Там величезна ямковість та аварійність. Зараз Полтавська ОДА відремонтувала близько 2 км цього автошляху. Загалом на ремонт виділили більше 4 млн грн. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Це найбільш розбита ділянка дороги. Ця частина шляху перебувала на балансі Служби автомобільних доріг. САД ремонтував її щорічно тільки ямково. Просто чимось засипали і все. А на наступний рік знову потрібен ремонт, — говорить голова Машівської РДА Юлія Середа.

За словами Юлії Середи, ямковий ремонт робити на цьому шляху вже неможливо. Цей спосіб неефективний при великій ямковості. Загалом стан доріг Машівського району, які на баланс Полтавської ОДА передала Служба автодоріг, жахливий.

Три роки тому проїзна частина автошляху Селещина — Світлогірське у Машівському районі була у нормальному стані. А минулого року на цю дорогу (близько 45 км) Машівська РДА разом із Службою автомобільних доріг виділили 4 млн грн на ямковий ремонт. Тепер вона розбита знову. САД цю ділянку також передав на баланс Полтавської ОДА. Цього року відремонтували відрізок у Нехворощі Новосанжарського району, довжиною 6,5 км.

Дороги, які ремонтуються по Машівському району перевіряє технічний нагляд разом із головою РДА Юлією Середою. Якість виконання робіт на відремонтованій ділянці дороги Селещина —Світлогорське перевірив і голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Ми максимально відходимо від ямкових ремонтів, роботи мають проводитись якісніше і на більший строк. І коли люди говорять, що відремонтована ділянка у Нехворощі європейського рівня, це кращий показник ефективності робіт, — говорить Валерій Головко.

Полтавська ОДА отримала місцеві дороги на баланс від Служби автомобільних доріг на початку 2018 року. Кілька місяців розроблялися необхідні документи, адже деякі автошляхи їх не мали.

У кінці весни ми розпочали ямковий ремонт аварійних доріг. Щоб хоча б мінімально забезпечити проїзд. Зараз за дорученням Валерія Головка, ми проводимо поточні середні ремонти. Це ефективніший спосіб, бо асфальтом покривається велика частина дороги, — розповідає директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофій Голбан.

Нагадаємо, Полтавська ОДА розпочала поточний середній ремонт у середині липня. Зараз продовжується ремонт доріг по районам області. Підрядники щодня звітуються про зроблену роботу. Всі вони надсилають фото та звіти. До кінця року на Полтавщині планують завершити ремонтні роботи, передбачені цьогорічним фінансуванням.