Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У малюків, які зранку прийшли до дитсадка, були круглі від подиву очі, – полтавські волонтери про візит до Авдіївки

Волонтери “Полтавського батальйону небайдужих” повернулися з поїздки до міста Авдіївки Донецької області, де реалізовували проект “Світ очима староавдіївських дітей”.

Команда у складі Архієпископа Полтавського і Кременчуцького Федора (УПЦ КП), відомої журналістки, керівника студії дитячого телебачення “Разом” Наталії Святцевої, полтавських художників Юрія Бернацького і Алли Тимошенко, голови ГО “Команда небайдужих” Наталії Гранчак, волонтера-координатора “ПБН” Олександри Сиротенко, пастора церкви “Креста Господнього” Михайла Власенка, волонтерки Наталії Педченко завітали до дитячого садочка Авдіївки, щоб подарувати вихованцям подарунки, провести майстер-класи з використання різних технік малювання та розмалювати фасад будівлі садочку.

Своїми враженнями від поїздки, двох діб дороги майже без сну, зустрічі з дітлахами і місцевими мешканцями волонтери діляться у Facebook.

“Тепер у Старій Авдіївці на одній із стін дитячого садочку зі смішною назвою “Чебурашка” є матеріалізоване бажання спокою, затишку та гармонії. Працювали над стіною уночі, аби встигнути і зранку вразити дітлашню. Хоча малювали ми під звуки обстрілів, бо ж за декілька кілометрів — Промка (Авдіївська промзона)”, – згадує Олександра Сиротенко.

 

“Коли я позавчора спілкувалася з друзями, які неподалік несуть свою місію, то вони з тривогою говорили про цей район, що він достатньо небезпечний”, – зізнається Наталія Гранчак.

“У малюків, які зранку приходили до дитсадка були круглі здивовані очі від того, що вони побачили…”, – пише на своїй сторінці Наталія Святцева.

Полтавські волонтери вже третій рік поспіль опікуються дітьми Авдіївки за безпосередньої підтримки голови військово-цивільної адміністрації міста полковника Павла Малихіна та Ольги Панової з Авдіївського відділу освіти.

“Фарби, солодощі, матеріали були закуплені стараннями полтавських благодійників. Це подарунок від нашого міста діткам Авдіївки”.

Виставку дитячих малюнків, зроблених під час майстер-класів, волонтери обіцяють незабаром влаштувати у Полтаві.

“Цей прапор, який розмалювали староавдіївські малюки, ми передали вчора бійцям одного із полтавських підрозділів, які несуть службу під Авдіївкою… Хлопці були вражені до сліз, коли побачили щирі і безпосередні дитячі каракулі на прапорі”.

“Під час проведення занять наші вихованці проявили свої творчі здібності, вони із задоволенням малювали, спілкувались з гостями, розповідали про свої захоплення. Роботи наших дітей будуть представлені на виставці дитячої творчості у м. Полтава. Вранці 04 жовтня, коли діти прийшли до садочку, вони побачили чудову картину на будівлі. Колектив закладу, діти, батьки вихованців дякують колективу Полтавської волонтерської громадської організації «Команда небайдужих» за проявлену ініціативу в організації мистецького заходу, активну громадську позицію в підтримці дітей м. Авдіївка” – повідомили на сайті військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Донецької області.