Ви тут:
Суспільство Україна 

У Луганській області ввели в дію сучасні поліцейські стаціонарні блокпости (ФОТО, ВІДЕО)

Командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв разом із заступником голови Національної поліції України полковником поліції Костянтином Бушуєвим, очільником поліції Луганщини полковником поліції Сергієм Колесником, заступником голови Луганської обласної державної адміністрації Юрієм Клименком та головою Станично-Луганської райдержадміністрації Юрієм Золкіним проінспектували побудований новий блокпост “Петропавлівка”. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Комфортний, оснащений сучасною технікою блокпост “Петропавлівка” дозволить громадянам швидко та зручно проходити контроль, а поліцейським – якісно виконувати свої обов’язки по забезпеченню безпеки та правопорядку.

Аби правоохоронці могли цілодобово й у будь-яку погоду нести службу, на блокпосту передбачені командні модулі з планшетами для перевірки транспортних засобів і громадян, які переміщуються через блокпост. Проведено зв’язок, інтернет, освітлення та опалення в модулях як для роботи, так і для відпочинку. На модулях встановлені спеціальні інформаційні стенди.

Для здійснення перевірки громадян створена більша кількість робочих місць для поліцейських, що значно скорочує час перевірки та збільшує пропускну спроможність блокпосту. Крім цього на блокпосту поліцейськими зроблено капонір для службового БРДМ та інші спеціальні інженерні споруди для безпеки та захисту громадян і поліцейських.

Командувач Операції об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, оглянувши територію блокпосту, приміщення для роботи і відпочинку правоохоронців, зону для комфортного проходження контролю транспортних засобів, подякував як співробітникам поліції, які безпосередньо будували та облаштовували блокпост, так і керівникам органів місцевого самоврядування – за надану допомогу в будівництві контрольного пропускного пункту.

Командувач ООС був приємно здивований тим, що діти з різних шкіл Станично-Луганського району приєднались до поліцейських і теж внесли свій вклад в облаштування блокпосту. Він подякував дітлахам за чудовий арт-малюнок і вірші, якими діти своїми руками прикрасили новенький пункт стоп-контролю.

За допомогу в розбудові та оснащені блокпосту Сергій Наєв, Сергій Колесник та Костянтин Бушуєв нагородили поліцейських та представників органів місцевого самоврядування подяками та грамотами, а школярам, які допомогли прикрасити малюнками поліцейський блокпост, вручили подарунки та смаколики.

поширити новину: