Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах студенти вчилися протидіяти булінгу

На базі молодіжного центру Лубенської районної бібліотеки ім. Володимира Малика 11 жовтня відбувся тренінг для студентів на тему “Протидія булінгу в молодіжному середовищі”. Влаштували захід фахівці Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» у співпраці з відділом сімї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. Учасниками заняття стали студенти Лубенського медичного училища.

Під час зустрічі керівник ГО «Твій Світ» Олександр Чепур розповів учасникам про поняття булінгу та його види, а також про успішний досвід роботи у цій сфері. Він повідомив, що практика форум – театру проти булінгу, яка впроваджувалась в Лубнах потрапила до фіналу конкурсу «Кращі практики молодіжної роботи в Україні – 2018». Конкурс започаткували Міністерство молоді та спорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики з метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні.

Саме цій актуальній проблемі була присвячена інтерактивна зустріч з елементами тренінгу. Під час заходу були використані ситуативні вправи, які показали, що кожна людина – особистість, а ті, хто не підходить під загальний шаблон – стають об’єктом знущань та цькувань. Розглянули і алгоритми реакції на булінг. На завершення заходу учасникам запропонували взяти участь у соціологічному опитуванні, результати якого будуть використані для поширення практики форум – театру проти булінгу.