Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Ландшафтний заказник “Сулинський” запустили 3 тонни товстолоба білого

22 жовтня  на Кременчуцькому водосховищі в районі річкового порту села Липове, Сулинська затока, Глобинського району відбулось зариблення.

Зариблення здійснюється за рахунок користувачів, які займаються промислом на Кременчуцькому водосховищі. Риба вирощена та доставлена з ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» с.Іркліїв Чорнобаївського району Черкаської області в кількості 17940 екземплярів для вселення в Кременчуцьке водосховище, наважкою близько 150-170 г кожна.

Зариблення заказника такими видами як товстолобик білий, який ще є природним «санітаром» наших водойм, дасть значний поштовх в боротьбі із зайвою рослинністю та очищенням води.

Заказник «Сулинський» розташований у Сульській затоці Кременчуцького водосховища на території Полтавської та Черкаської областей. Територія заказника має велике значення як район нересту, нагулу та зимівлі багатьох видів риб: щуки, сазана, ляща, синця, судака, а також як місця гніздування та відпочинку під час міграцій багатьох видів птахів, в тому числі: чаплі жовтої, реготуна чорноголового, лежня, кулика-сороки, ходуличника, дерихвосту степового, що внесені до Червоної книги України.