Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременнчуці 9 сиріт отримали власне житло

Цього року у Кременчуці розпочала діяти державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття та не досягли 23-річного віку, а також перебувають на обліку в міській квартирній черзі, повідомляють у Кременчуцькій міській раді.  
На даний час сформовано перелік із 11 осіб, для яких може бути придбане житло завдяки  цій державній програмі.  На її реалізацію з обласного до міського бюджету надійшов перший транш державної субвенції в сумі   3 млн. 859 тис. 480 грн.

На засіданні  робочої групи для підготовки пропозицій та прийняття рішень щодо використання у 2018 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, провели розподіл квартир. Двокімнатну квартиру претендентці, яка мала право на це житло, було запропоновано без жеребкування, між 8 претендентами на однокімнатні квартири проведено розподіл  житла шляхом  жеребкування.  

2 молодих людей, які перебувають на квартирній черзі та мають право стати одержувачами власного житла, отримають житло після проведення певних процедур і надходження другого траншу державної субвенції. Орієнтовно, це питання буде вирішене до кінця року