Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні заступник міського голови Руслан Проценко провів засідання міського штабу з проведення I (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в загальноосвітніх навчальних закладах міста Кременчука.  

Під час якого підвели підсумки минулорічної гри та вручили дипломи учасників та Грамоти переможцям, а також обговорили питання проведення міського етапу гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019 років.  Руслан Проценко зазначив, що якщо в перший рік проведення гри у ній взяли участь лише 6 навчальних закладів, то вже минулого їх було 18, а це більше 250 юнаків та дівчат. Для них було організовано 15 змагань із різними видами активності, серед яких: теренова гра на місцевості, конкурс художньо-митецьких композицій «Ватра», теренова гра «Пластун», історико-військова  вікторина «Відун», козацька смуга перешкод, силова гра з перетягування канату та інші цікаві конкурси. За підсумками змагань, трете місце виборов рій КНВК № 12, друге – рій КНВК № 20, а перше місце – рій  ліцею № 4. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Перший тур Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 2018-2019 років» буде проведено цього наприкінці цього року та  на початку наступного. 12 жовтня 2018 року у актовій залі ЗОШ №20 з 12.00 відбудеться конкурс художньо-мистецьких композицій «З відданістю Україні в серці» (виду «Ватра») Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Дню захисника України. 6 грудня 2018 року планують провести змагання з впоряду, а у січні-лютому 2019 року – «Козацькі герці». Другий тур гри відбудеться у травні 2019 року, з місцем проведення поки що не визначилися.