Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують створити міський стоматологічний центр (ВІДЕО)

У Кременчуці в рамках впровадження медичних реформ планують створити одне комунальне медичне некомерційне підприємства «Кременчуцький міський стоматологічний центр».
Його створення дозволить на міському рівні заощадити бюджетні кошти, які  потім будуть перенаправлятися на надання якісних безоплатних стоматологічних послуг пільговим категоріям населення міста. За умови прийняття комплексної програми розвитку  «Кременчуцький міський  стоматологічний центр» зокрема  в дитячій стоматології змін не буде. Водночас вона дозволить зробити послуги для маленьких пацієнтів безкоштовними.
Головний лікар Полтавського обласного стоматологічного центру Петро Скрипніков, який ознайомився з концепцією реорганізації стоматологічної служби Кременчука, схвально поставився до змін, які плануються. Він підкреслив, що оптимізація приводить до економії коштів, які потім повертаються людям в вигляді якісного безоплатного лікування. Подібний процес оптимізації кілька років тому відбувся в  обласній стоматологічній службі. На даний час він стосується не тільки Кременчука, а й інших регіонів України.