Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У “Кременчуцькій виправній колонії” виявили порушення прав засуджених на охорону здоров’я і медичну допомогу

Прокуратура виявила грубі порушення прав засуджених на охорону здоров’я і медичну допомогу у “Кременчуцькій виправній колонії (№69)”. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Філія державної установи “Центр охорони здоров’я ДКВС України” в Полтавській області не забезпечила гарантоване державою право засуджених на охорону здоров’я. Зокрема, медичні працівники при перевірці не надали для ознайомлення ліцензію на право зайняття медичною практикою та свідоцтво про акредитацію, в амбулаторно-профілактичному відділенні установи в нічний час доби відсутній черговий медичний працівник, що зумовлює відсутність належного медичного нагляду за засудженими, з квітня 2016 року не працює флюорографічне обладнання тощо.

Таким чином, всупереч вимогам Закону України “Про протидію захворюванню на туберкульоз”, засудженим установи не проводилось рентгенологічне дослідження протягом двох років.

Прокуратура внесла вказівку керівнику Філії “Центр охорони здоров’я ДКВС України” в Полтавській області про негайне вжиття заходів до усунення виявлених порушень у діяльності медичної частини колонії, а також причин та умов, що їм сприяли.

Для поновлення прав засуджених співробітники прокуратури області організували проведення медиками флюорографічного обстеження 203 осіб, які відбувають покарання.