Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Котельві відбудеться благодійний показ стрічки «Бобот та енергія всесвіту»

10 жовтня 2018 року о 12.00 в селищі Котельва Полтавської області (Будинок культури) відбудеться благодійний показ першої дитячої української фантастичної стрічки «Бобот та енергія всесвіту».

Журналістів запрошують висвітлити захід.

Довідково: Фільм створений українською студією Mental dRrive за підтримки Держкіно та ДП «НЕК «Укренерго». Сотні тисяч дітей по всій Україні вже переглянули стрічку у кінотеатрах. Однак прокат кінофільмів можливий не у всіх українських населених пунктах. Саме тому Укренерго та продюсери фільму «Бобот та енергія Всесвіту» за підтримки Полтавської облдержадміністрації в рамках проекту «Українське кіно для українських дітей» надали можливість безкоштовно відвідати імпровізовані кінотеатри в невеликих містах. «Якісний український кінематограф, особливо дитячий, – це надзвичайно потужний інструмент формування нового світогляду. Для нас як енергокомпанії це важливо з точки зору розвитку свідомого ставлення до енергоресурсів. Тому ми зацікавлені, аби якомога більше українських дітей мали можливість його побачити. Ми влаштовуємо благодійні перегляди для дітей по всій Україні. Але звичайно ж орієнтуємося на особливо вразливі дитячі аудиторії. Це діти з особливими потребами, діти, які проживають на Сході України та ін. Як соціально-відповідальна компанія ми маємо робити свій вагомий внесок в розвиток суспільства. А діти – це майбутнє нашого суспільства і нашої держави», — зазначив заступник директора з комунікацій та міжнародного співробітництва ДП «НЕК «Укренерго» Михайло Бно-Айріян.

В наступному році фільм «Бобот та енергія Всесвіту» буде презентований на провідних європейських кіноринках. «Ми отримали ліцензію на світовий кінопрокат, тому на початку наступного року перша дитяча українська фантастична стрічка помандрує на провідні міжнародні кінофестивалі у Каннах (Франція) та Берліні (Німеччина)», — зазначив Максим Ксьонда, режисер фільму «Бобот та енергія Всесвіту».