Ви тут:
здоров’я Полтавщина Суспільство 

У бюджеті Кременчука закладуть більше грошей для обстеження інсулінозалежних дітей

На забезпечення інсулінозалежних дітей матеріалами для обстеження рівня цукру в крові в міському бюджеті 2019 року закладуть більше коштів. За це проголосували депутати міської ради на сьогоднішньому пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради.

За інформацією керівника охорони здоров’я Кременчука Максима Середи, наразі в місті на медичному обліку перебувають 53 дітей із цукровим діабетом І типу. Всі вони забезпечені інсуліном за рахунок коштів державного бюджету, повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Що стосується придбання матеріалів для обстеження рівня цукру в крові, який необхідно проводити систематично, то на ці цілі видатки державного бюджету не передбачаються. Тому родини, де виховуються такі діти, цього річ було підтримано коштами міського бюджету, з якого на ці цілі було спрямовано 300 тисяч гривень. Аналіз ситуації показав, що попит на медичні матеріали, які використовуються під час щоденного обстеження рівня цукру в крові інсулінозалежних дітей, є більшим.

Керівник міста дав доручення головному медику Кременчука перед формуванням міського бюджету 2019 року провести необхідні розрахунки, щоб наступного року для подальшого забезпечення інсулінозалежних дітей матеріалами для обстеження рівня цукру в крові мати можливість запланувати видатки в достатньому обсязі. За попередніми розрахунками, ця сума становить 1 млн. 300 тис. гривень.