Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Цьогоріч більше 9 тисяч дітей Полтавщини оздоровились завдяки єдиній в Україні обласній програмі

Сьогодні під час апаратної наради у Полтавській ОДА підбили підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року  та  основні завдання з виконання Обласної  програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2015-2019 роки у 2018 році.

“На Полтавщині діє обласна програма часткового відшкодування вартості путівки на оздоровлення та відпочинок дітей у ДЗОВ області. Така програма єдина в Україні. Завдяки цій програмі цьогоріч оздоровились більше 9 тисяч дітей. Загалом же оздоровились 55 % дітей області”, – повідомив начальник Управління Олександр Буцький.

Цьогоріч на відшкодування з обласного бюджету виділили 28 075 грн, з місцевих — 72701 грн.

“У Полтаві, Горішніх Плавнях, Гребінківському, Диканьківському, Новосанжарському районах та 9 ОТГ сума відшкодування для дітей пільгових категорій становила до 100% від вартості путівки. У 2019 році плануємо, що всі ДЗОВ працюватимуть у чотири зміни, що надасть можливість оздоровити на 3 тисячі дітей більше”, – додав Буцький.

Взимку в санаторних закладах оздоровлять ще 100 дітей.

“Плануємо покращити матеріально-технічну базу таборів та оздоровити 60 — 70% дітей. На сьогодні це пріоритетне завдання для нас, а ОТГ та районам також необхідно вже працювати над фінансуванням оздоровлення дітей у наступному році”, – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Так як програма відшкодування частини вартості путівки на оздоровлення у Полтаві розрахована на оздоровлення дітей пільгових категорій, обдарованих дітей та переможців олімпіад, Андрій Пісоцький наголосив, що програму необхідно переглянути.

“Всі діти однакові і всі повинні мати можливість відпочивати у таборах”, – зазначив Андрій Пісоцький.

 

Також під час апаратної наради Андрій Пісоцький привітав директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Ігора Піддубного з 55-річчям від дня народження та нагородив почесною грамотою Полтавської ОДА.

Директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко розповіла про відпочинок дітей у пришкільних таборах та зазначила, що цьогоріч зменшилась батьківська доплата.

“100% безкоштовне оздоровлення дітей у таборах при закладах освіти забезпечили у Миргороді, Гадячі, Лубнах, Великобагачанському, Гадяцькому, Лохвицькому, Гребінківському, Диканському, Кобеляцькому, Машівському, Котелевському, Миргородський, Новосанжарський, Пирятинський, Полтавський, Решетилівський, Семенівський, Чорнухинський, Шишацький та всі ОТГ, крім Лохвицької та Пирятинської”, – повідомила Олена Харченко.

Найдорожча вартість харчування була в закладах Полтави, Горішніх Плавнях, Білоцерківської ОТГ, Полтавському, Новосанжарському, Пирятинському районах.