Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Суд виніс вирок чотирьом злочинцям, які пограбували, жорстоко катували та вбили літнього чоловіка

За принципової позиції прокурорів Верховний Суд поставив крапку у доведеності вини та законності судових рішень щодо чотирьох розбійників та жорстоких вбивць літнього чоловіка. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді законність вироку Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області та ухвали апеляційного суду Житомирської області, якими трьох неповнолітніх та дорослого визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. ч. 3, 4 ст. 187, п.п. 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194 КК України. Неповнолітніх засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі, а дорослого, який втягнув їх у злочинну діяльність, – до 13 років позбавлення волі.

Зокрема, зазначені особи обвинувачувалися у вчиненні ряду крадіжок, розбійних нападів, які вони зухвало вчиняли упродовж 2013-2014 років в одному із сіл Житомирської області, нападаючи на сплячих у своїх домівках громадян. Завершили свою злочинну діяльність правопорушники цинічним жорстоким вбивством одинокого чоловіка похилого віку, якого катували вогнем упродовж тривалого часу в його ж будинку, вимагаючи гроші, завдавши понад 50 ударів руками, ногами, побутовими предметами. Відібравши в результаті декілька пачок цигарок та біля 400 грн, злочинці залишили потерпілого у будинку, який підпалили, намагаючись приховати сліди своїх злочинних дій.

В результаті професійних та оперативних дій слідчих і прокурорів злочинців викрито, їх вину у вчиненні вказаних злочинів повністю доведено та судом призначено справедливе покарання.