Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Стоматологічна допомога Кременчука буде фінансуватися з міського бюджету

Національна служба здоров`я не буде фінансувати стоматологічну допомогу дорослим з 2019 року. Стоматологічна допомога дорослим буде фінансуватися виключно з міського бюджету, повідомляють у Кременчуцькій міській раді. Для цього необхідно прийняти програму розвитку стоматологічної служби міста. Це питання винесене на розгляд сесії міської ради, яка відбудеться 11 жовтня.

Згідно з програмою, виділено 7 основних принципів реформування стоматологічної галузі Кременчука.

1. Усі кременчужани отримають цілодобову безоплатну невідкладну допомогу.
2. 56 тисяч пільговиків (пенсіонери, інваліди, учасники бойових дій та інші) отримають 18 видів безкоштовних послуг.
3. Покращиться доступність – стоматологічні відділення будуть розташовані в колишній 4 поліклініці на Молодіжному, в лікарні «Придніпровська» в центрі міста та в поліклініці лікарні «Правобережна» на Раківці, стоматологічний центр – на вулиці Київській, до них зручно добиратися громадським транспортом.
4. У звільнених приміщеннях 2-і та 3-і стоматполіклінік розташуються медичні заклади. На Молодіжному – амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де будуть вести прийом сімейні лікарі та педіатри за місцем проживання пацієнтів. На набережній – консультативно-діагностичний центр Першої міської лікарні, де будуть вести прийом вузькі спеціалісти (хірург, невропатолог, лор, офтальмолог тощо).
5. Всім працівникам, які підпадуть під скорочення, будуть запропоновані рівнозначні робочі місця.
6. Пропускна спроможність реорганізованого стоматологічного центру повною мірою забезпечить потреби населення міста Кременчука.
7. Реєстрація пацієнтів в електронній системі дозволить уникнути черг на прийом лікаря.