Справжнє кунг-фу: екс-гравець “Ворскли” одним ударом ледве не завершив кар’єру супернику (ВІДЕО)

Микола Квасний у матчі Першої ліги України “Прикарпаття” – “Суми” запам’ятався неймовірно грубим фолом.

На 60-й хвилині матчу захисник команди з Івана-Франківська вирішив зупинити атаку суперників, але наскільки невдало, що майже миттєво побачив перед собою червону картку.

Як це було дивіться на відео.

Народився Микола Квасний 4 січня 1995 року в місті Долина, що в Івано-Франківській області, але в рівній мірі проводив своє дитинство там і в Стрию (Львівська область), де проживала його бабуся.

Влітку 2014 року Микола Квасний перейшов у «Ворсклу», де став основним захисником в молодіжній команді Олександра Омельчука. У бронзовому сезоні 2014/15 Микола провів 18 матчів з 26-ти і забив у них два м’ячі, і з наступного року став все частіше залучатися до тренувань «основи», а також потрапляти в заявку на гру.

Дебютував за першу команду 23 вересня 2015 року у виїзному кубковому матчі проти одеського «Чорноморця» (1:0), вийшовши на заміну замість травмованого Ігоря Пердути на 74-й хвилині зустрічі, а 4 жовтня дебютував у Прем’єр-лізі, вийшовши на заміну замість Артема Громова на 86-й хвилині домашнього поєдинку проти київського «Динамо» (0:4). Всього в першому сезоні зіграв у трьох матчах чемпіонату і двох кубкових зустрічах.

В сезоні 2016/17 продовжив виступати за молодіжний склад «Ворскли».