Ви тут:
Відео Екологія здоров’я Суспільство Україна 

Спалювати суху траву або листя заборонено, адже це загрожують не лише вашому здоров’ю, а цілій екосистемі”, – Уляна Супрун

В українському сільському господарстві досі є сумна традиція — восени, після збору врожаю, підпалювати рештки рослин, сухої трави або листя. Можливо ви також ставали свідками того, як палають цілі поля, адже такі підпали часто помітно вздовж міжміських трас. Це — дуже небезпечне явище.

Про це в. о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун пише у Facebook.

Шкідливі звички загрожують не лише вашому здоров’ю, а цілій екосистемі: тварини, птахи та комахи гинуть у вогні або помирають від нестачі їжі. Руйнується верхній шар ґрунту. Разом із димом у повітря потрапляють отруйні речовини — окиси азоту, чадний газ, важкі метали і канцерогенні сполуки. Викиди в повітря парникових газів руйнують клімат. Вогонь може легко перекинутися на ліси або домівки людей, які живуть поруч, – пише Супрун.

Вона зазначає, що підпалювати залишки рослин — шкідливо, неекологічно та нецивілізовано.

Та запрошує переглянути відео знято Ukrainer – потужний проект, який знайомить з неймовірно гарними та самобутніми куточками України.

Слідкувати за їхніми репортажами — свого роду щеплення від того, щоби нашкодити всій цій красі, – наголосила Уляна Супрун.