Ви тут:
Суспільство Україна 

Ще один бойовик з окупованого Донбасу добровільно здався поліцейським

У 2014 році учасник незаконних збройних формувань ніс службу на блокпості терористів. Скористатися наданим державою шансом звільнитися від покарання чоловік вирішив, дізнавшись зі ЗМІ про аналогічні історії екс-найманців, що повернулися до нормального життя. Житель Горлівки переїхав до підконтрольного Україні Бахмута зі всією родиною. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Історія колишнього бойовика повторює десятки інших. Поліцейські встановили, що на початку російської агресії 44-річний горлівчанин піддався пропаганді й вступив в ряди терористів. Новобранця поставили на блокпост, де він обстежував транспорт і громадян та незаконно обмежував їх проїзд.

Обіцянки бойовиків щодо умов служби та зарплатні виявилися неправдивими. Тому майже відразу чоловік покинув ряди терористів, розчарований “руським миром”. Але через життєві обставини українець був вимушений мешкати з родиною в окупованій Горлівці всі 4 роки.

Коли життя стало зовсім нестерпним, екс-бойовик піддався умовам дружини та виїхав до Бахмута, щоб здатися правоохоронцям. За словами родини, в окупації немає майбутнього для їх дітей.

Наразі співробітники поліції перевіряють діяльність колишнього найманця в рядах незаконного збройного формування.