Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Сезон горіхів: вживаємо з користю

Користь і шкода волоських горіхів вивчаються і обговорюються дуже активно. Форма волоського горіха віддалено нагадує мозок, тому горіхам приписують здатність підвищувати розумові здібності людини. І справді, збагачені комплексом біологічно активних складових, вони сприятливо впливають на судини нашого головного мозку. 

Волоські горіхи містять корисні мікроелементи, жири та жирні кислоти. Плоди горіха волоського допоможуть значно зменшити нервове напруження.

Корисні волоські горішки для людей, що займаються фізичними навантаженнями. Волоський горіх чудово зміцнює серце, мозок, печінка, особливо при вживанні разом з інжиром і родзинками.

Безперечна користь волоських горіхів для людей, що мають захворювання щитовидної залози, оскільки ядра багаті натуральним йодом.

Шкоду волоські горіхи здатні завдати людям з підвищеним згортанням крові, а також тим, хто стражда на гострі кишкові захворювання. Оскільки горіхи калорійні, людям, що страждають ожирінням, слід дуже обережно вживати їх в їжу. Також варто знати, що вони алергенні. Великий вміст білка в горіхах може спровокувати алергічну реакцію, викликати діатез або алергічний стоматит.

За матеріалами Ukr.Media