Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні День ветеранів та людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

З сьогоднішнім святом жителів Полтавської області привітали голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Шановні представники старшого покоління!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Неоціненне багатство людей поважного віку – їх мудрість та практичний досвід. Ви є носіями кращих духовних, культурних та трудових традицій українського народу.

На нелегких життєвих шляхах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди та благополуччя! Нехай обличчя рідних і близьких завжди зігрівають вас своїми посмішками!