Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Розробка містобудівного кадастру області – це важливий крок для розвитку Полтавщини, – Андрій Пісоцький

Розробка містобудівного кадастру області – це важливий крок для розвитку та інвестиційної привабливості Полтавщини. Сьогодні, під час апаратної наради, про це сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

“Розробка містобудівного кадастру області – це важливий крок для розвитку та інвестиційної привабливості Полтавщини. І це пріоритет роботи на наступний рік. Тому всім районам при затвердженні бюджету на наступний рік необхідно врахувати виготовлення планів для містобудівного кадастру”, – зазначив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

“В області активізована робота по створенню містобудівного кадастру. На даний час містобудівна документація виготовлена у Миргородському, Полтавському, Кременчуцькому, Гадяцькому, Чутівському, Лубенському, Котелевському, Лохвицькому, Глобинському, Новосанжарському, Машівському, Карлівському, Диканському, Зіньківському, Кобеляцькому районах та Полтаві, Лубнах, Пирятині, Гадячі, Лохвиці, Миргороді, Диканці”, – повідомила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Ірина Особік.

Також ведеться робота у Великобагачанському, Шишацькому, Козельщенському, Хорольському районах, Кременчуці. Зовсім роботу не проводять у Чорнухинському та Гребінківському районах.

“Згідно з постановою Кабінету Міністрів, міста, які мають статус історичних населених пунктів, але не мають затверджених у встановленому порядку історико-архітектурних планів з 2019 року не зможуть провадити ніякої містобудівної діяльності на своїй території. На сьогодні в області вже виготовлено 7% нової містобудівної документації”, – наголосила Ірина Особік.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота повідомив, що на останній сесії міської ради затвердили програму та виділили кошти на виготовлення документів.

Довідково. Містобудівний кадастр – це єдина державна система накопичення та обробки документації, яка вміщає в себе відомості про земельні, водні, лісові, людські, енергетичні та інші ресурси, якими керується область в своїй роботі.