Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Розпочався конкурс на здобуття єпархіальної премії імені преподобного Паїсія Величковського

28 листопада – День пам’яті нашого славетного земляка,  преподобного Паїсія Величковського, канонізованого за своє подвижництво Православною Церквою. Святий Паїсій ніколи не забував батьківщину, любив наголошувати на своєму українському походженні та іменував себе «Родимець Полтавський».

Премія, заснована Полтавською єпархією УПЦ Київсьакого патріархату, має на меті сприяти об’єднанню Українського Православ’я, відродженню історичної пам’яті українського народу, захисту національних святинь, повідомили у прес-службі Полтавської єпархії УПЦ КП.

Премію присвоюють щорічно окремим особам, колективам, організаціям і установам за вагомий внесок у справу відродження Української Церкви, утвердження української державності, зміцнення духовності, за визначні досягнення у духовній царині Православ’я.

Номінації: “Духовне відродження”; “Література. Мистецтво. Наука”, “Громадська діяльність”.

Пропозиції про висунення кандидатур на здобуття премії разом із листом-клопотанням, біографічною довідкою, характеристикою діяльності та творчого доробку претендентів надсилати до 20 листопада за адресою: Соборний майдан, 1, м.Полтава, 36000.

Премії лауреатам вручать у Полтаві 28 листопада, у день пам’яті преподобного Паїсія Величковського.