Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальники Полтавщини відпрацьовують взаємодію між екстреними службами

24 жовтня у місті Нетішин Хмельницької області, на базі Навчально-тренувального центру Хмельницької АЕС відбувся одноденний практичний тренінг для працівників ДСНС. Під час заходу фахівці екстреної медичної допомоги навчали рятувальників надавати домедичну допомогу постраждалим внаслідок аварій та катастроф.

Слухачі курсу мали змогу опанувати методи штучної вентиляції легень та серцево-легеневої реанімації, техніку зупинки кровотеч, перев’язку ран, а також іммобілізацію пошкоджених кінцівок, повідомляють у ДСНС.

Водночас, на Київщині відбулося командно-штабне навчання Тетіївської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області. На першому етапі учасниками відпрацьовувався порядок проходження інформації про загрозу виникнення надзвичайної ситуації та виконання необхідних заходів у режимі «Підвищена готовність». Під час наступного етапу відпрацьовувалися різні ввідні.

25 жовтня на території Лохвицького району Полтавської області також були проведені спільні командно-штабні тренування пожежно-рятувальних підрозділів із спеціалізованими службами району, силами цивільного захисту та іншими формуваннями, що залучаються для ліквідації надзвичайних ситуацій, характерних для осінньо-зимового періоду.

Цього ж дня на Волині рятувальники провели навчання сил та засобів цивільного захисту Любешівського району щодо відпрацювання дій з ліквідації наслідків аварії на об’єктах паливно-енергетичного комплексу.

Загалом, тренування та спільні навчання щодо попередження виникнення різного роду надзвичайних ситуацій, а також оперативного реагування при виникненні НС триватимуть і надалі по всій території країни. Адже саме це допомагає виявити слабкі місця та недоліки, а також посилює готовність і спроможність підрозділів до дій за призначенням.