Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Репертуар Полтавського театру ляльок на жовтень

Полтавський академічний обласний театр ляльок оприлюднив на своєму сайті репертуар вистав на жовтень.

Зокрема, найближчими вихідними заплановані вистави “Пан Коцький” (06.10) та “Круть і верть” (07.10). Початок вистав об 11:00.

“Пан Коцький” – жартівлива українська народна казка про те, як звичайнісінький ледачий Кіт, за допомогою  хитрощів Лисиці, зміг обдурити лісових мешканців: Кабана, Вовка, Ведмедя та Зайця, які перетворилися на жалюгідних боягузів. «Пан Коцький» – вистава, яку за своєю жанровою ознакою можна вважати майже оперою.

“Круть і Верть” розповідає про життя двох мишенят Круть і Верть, які весь час проводили весело, граючи та співаючи пісні. По сусідству мешкав Півник, який полюбляв працювати і завжди казав мудрі слова: «Хто працює – той і їсть!». Декілька разів Півник просив допомоги у мишенят, але натомість чув від них: «Тільки не я!». Що ж буде далі з мишенятами Круть і Верть, якщо вони не зрозуміють значення важливих слів Півника? Чи почнуть вони працювати, заради того, щоб не залишитися голодними, чи і надалі будуть веселитися і ледарювати? Дізнатися відповіді на ці запитання глядачі зможуть, коли завітають на перегляд вистави «Круть і Верть».

Також на 13.10 запланована вистава “Тигреня Петрик”, на 14.10 – “Коло-бок”, на 20.10 – “Кицьчин дім” та на 21.10 – “Лікар Айболить”.