Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ректор педуніверситету відзначив 60-літній ювілей

У день Покрови, 14 жовтня, відзначив 60-літній ювілей доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, ректор Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Короленка Микола Степаненко.

Член національної спілки журналістів та Національної спілки письменників, Наукового товариства ім. Т. Шевченка,  академік АН Вищої освіти України він має значний доробок на науковій, педагогічній, літературній та журналістській нивах.

Микола Степаненко – автор понад 800 наукових праць, з-поміж яких монографії, підручники, посібники, науково-популярні книги, словники. Цикл видань присвятив аналізу щоденників, листування та літературної спадщини Олеся Гончара.

“Вже не один десяток років він продовжує справу славних полтавських словесників, веде просвітницьку діяльність, розповідаючи у ЗМІ про красу та багатство укарїнської мови, про її нагальні проблеми, про видатних мовознавців, літературознавців, письменників”, – зазначають у вітальному слові колеги з Полтавського педуніверситету, де ювіляр працює більше тридцяти років.