Ви тут:
Суспільство Україна 

Реформа армії: 10 частин ВМС ЗС України перейшли на нову систему харчування

Навчальні заклади, артилеристи, морські піхотинці та Центр оперативного (бойового) забезпечення Військово-Морських Сил ЗС України перейшли на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Принцип роботи нової системи харчування простий і зрозумілий — військовослужбовцю пропонується кілька страв на перше, друге, салати і свіжі фрукти.

Перевірити якість організації харчування до Центру оперативного (бойового) забезпечення приїхав начальник тилу Командування Військово-Морських Сил ЗС України капітан 1 рангу Олександр Андрух.

“При підготовці до організації харчування ми провели капітальний ремонт їдальні, закупку обладнання, яке полегшує роботу фахівців продовольчої служби. В перспективі ми плануємо перевести практично всі частини на нову систему харчування, в першу чергу, це стосується підрозділів, які виконують бойові завдання у зоні операції Об’єднаних сил”, — сказав капітан 1 рангу Олександр Андрух.

Як зазначив командир військової частини полковник Леонід Царан, також було проведено роботу з підготовки особового складу тилу, навчанню кухарів з приготування смачних та корисних страв. Самі кухарі щиро зізнаються: “готуємо як для себе”. Особовий склад, який з 23 жовтня має змогу обирати обід собі до смаку з повним набору вітамінів, вже відзначив на краще якість і різноманітність страв.