Ви тут:
Суспільство Україна 

ПриватБанк буде продавати курорт “Буковель”, стадіон “Дніпро” та розважальний комплекс

ПриватБанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі банку

Таким чином, банк хоче запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті “Буковель”, готель “Radisson Blu Resort Буковель”, футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі. Також Банк виставить на продаж столичний готель “Мир” і торгово-розважальний комплекс “Приозерний” у Дніпрі. Про це повідомляє прес-центр ПриватБанку.

“Залучення консалтингових компаній дозволить забезпечити прозорі та зрозумілі інвесторам умови продажу об’єктів, а також забезпечити реалізацію власності банку не нижче оціночної вартості, визначеної за результатами оцінки незалежними суб’єктами оціночної діяльності”, – наголосили у відомстві. 

У конкурсі, який триватиме відсьогодні до 22 жовтня, можуть брати участь компанії з досвідом надання консалтингових послуг з продажу активів на українському ринку й успішними продажами таких об’єктів в Україні та за кордоном.