Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура виявила міжрегіональний центр мінімізації митних платежів, що завдав збитків державі на 15 млн грн

Прокуратура Київської області спільно зі слідчими та оперативними працівниками ГУ ДФС у Київській області виявили, задокументували та припинили діяльність міжрегіонального центру мінімізації митних платежів, внаслідок протиправних дій якого упродовж 2017-2018 років завдано збитків Державному бюджету України на суму понад 15 млн грн. Про це йдеться на офіційному сайті Генпрокуратури.

У ході досудового розслідування кримінального провадження проведено понад 40 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів кримінального провадження, у транспортних засобах, у офісних приміщеннях на території Київської, Харківської, Одеської областей та Києва. За результатами яких, виявлено та вилучено документи фінансово-господарської діяльності, комп’ютери, електронні носії інформації, понад 30 печаток та грошові кошти отримані протиправним шляхом в сумі майже 10 млн грн.

Крім того, на банківські рахунки фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності накладено арешти.

Досудове розслідування розпочате за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, в особливо великих розмірах) КК України. Наразі слідчі дії тривають.