Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини повернула з незаконної оренди земельну ділянку вартістю півмільйона гривень

Прокуратура встановила, що рішенням Чутівської селищної ради у лютому поточного року передано в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 14 га, вартістю майже 500 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

На вимогу прокуратури, Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області перевірило законності передачі в користування вказаної земельної ділянки і встановило , що рішення Чутівської селищної ради прийняте з порушенням вимог чинного законодавства.

Земельна ділянка комунальної форми власності сільськогосподарського призначення не могла бути надана в оренду без проведення встановленої законом процедури земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратура направила до суду позовну заяву з вимогою визнати незаконним та скасувати рішення Чутівської селищної ради, яке суперечить вимогам чинного законодавства та повернути 14 га землі у державну власність.

Після відкриття судом провадження за позовною заявою прокуратури Чутівська селищна рада надала підтверджуючі документи добровільного виконання позовних вимог, а саме рішення про припинення незаконного договору оренди та акт прийому-передачі земельної ділянки площею 14 га.