Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Про підключення до Інтернету соціально значущих об’єктів Полтавщини говорили на апаратній нараді у Полтавській ОДА

На сьогодні, практично всі об’єкти, підпорядковані Полтавській облдержадміністрації, підключені до швидкісного інтернету на 100%. Про це під час апаратної наради у Полтавській облдержадміністрації повідомив в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Сергій Марчишинець.

Зокрема, він зауважив, що на першу місці за рівнем підключення до Всесвітньої мережі Полтавський район – майже 100% . Також серед кращих – Гадяцький, Глобинський, Гребінківський, Диканський, Зіньківський райони.

“Сьогодні відбувається процес передачі окремих об’єктів інфраструктури на баланс новостворених ОТГ. Ми моніторимо стан їх підключення до Інтернету. Так, на 1.07 – 1930 об’єктів мали доступ до Інтернету, а вже на 1.10 – 1469. Тобто, на 461 менше”, – сказав Сергій Марчишинець.

Серед проблем, які заважають підключенню до Інтернету соціально значущих об’єктів Полтавщини, є ремонт приміщень, відсутність опалення; недоукомплектування та відсутність цільових програм.

З цього приводу голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко зауважив, що ОТГ та райони, які розраховують на підтримку області, повинні у першу чергу мати базисні речі, однією з яких наразі і є Інтернет.

“Я хочу, щоб ми достукалася до керівників ОТГ і районів і поставили чіткі умови щодо підключення Інтернету. Якщо цього не буде, ми не розглядатимемо тоді участь області у впровадженні реформ на цій території. А це гроші, які можуть прийти, а можуть і не прийти, – наголосив Валерій Головко.