Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представники ОТГ Полтавщини ознайомилися із роботою найбільшого енергоефективного ЦНАПу в Україні

У рамках спільного проекту Програми «U-LEAD з Європою» та Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг, відбувся одноденний ознайомчий візит для представників об’єднаних територіальних громад Полтавської області до ЦНАПу Миколаївської ОТГ (Білопільський район Сумщини).

Центр надання адміністративних послуг у Миколаївці відкрили у березні цього року. Члени громади, завдяки міжнародним партнерам, отримали можливість доступу в одному місці майже до сотні послуг. Допомогу в розробці сучасного дизайну, будівництві, інституційному створенні ЦНАП, а також в оснащенні центру технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Відповідно до Європейської класифікації енергозбереження будинків Миколаївський ЦНАП віднесено до одного з найвищих класів, його можна вважати однією з найбільш енергоефективних адмінбудівель в Україні.

Представники Новосанжарської, Омельницької, Петрівсько-Роменської, Піщанської, Решетилівської, Терешківської ОТГ, Центрів надання адміністративних послуг міст обласного значення Гадяча та Миргорода, ознайомились із роботою ЦНАПу, поспілкувалися із керівництвом громади, жителями села.

«Під час цієї навчальної поїздки ми отримали цінні поради та рекомендації щодо організації роботи із надання послуг населенню від представників Програми «U-LEAD з Європою» та керівників Миколаївської ОТГ», – сказав Геннадій Фасій, радник з питань надання муніципальних послуг Полтавського ЦРМС.

поширити новину: