Ви тут:
PROвсе Суспільство Україна 

Православні священики оприлюднили свій погляд на святкування Хелоуіну

Все більшої популярності в Україні набуває святкування Хелоуіну. Вітрини магазинів прикрашають різними павуками, кажанами, страшними масками, вирізаними гарбузовими „головами“. І наче нічого особливого – ще один звичай задля забави. Здавалося б, як можуть комусь нашкодити розваги з переодяганнями, прикрасами і веселощами?

Своїми міркуваннями з цього приводу поділилося духовенство Свято-Михалівського кафедрального собору м. Житомира. Коли християни долучаються до язичницьких свят і починають переодягатися в костюми бісів, вони мимоволі підтримують традиції спілкування з нечистю, застерігають священики.

“Коли ваші діти чи ви вбрані в костюми перевертнів, вампірів, відьом – хіба це не демонічні речі? Кожне таке свято може принести серйозний відбиток в життя людини і її сім’ї. Вчинками кожного, а особливо християнина, має керувати послух Господеві”.

На думку священиків, усі ці костюми, маски, які зображають духів, відьом, скелети, демонів возвеличують сторону зла. Хелловін зібрав у собі все, що Біблія категорично засуджує і забороняє:

„Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи свою дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або віщує, або розпитує мерців. Бо огидний для Господа кожен, хто це робить, і саме за ці гидкі звичаї Господь, Бог твій, проганяє ці народи перед тобою.“ (Вторзаконня 18: 10-12).

Клірики Житомирського Свято-Михайлівського кафедрального собору також виклали в мережу відео із поясненням позиції церкви щодо святкування Хелоуіну. 

 

поширити новину: