Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

Поставлені на Полтавщину локомотиви General Electric виявилися без гальм

 Через відключені гальма самі локомотиви пересуватися залізницею  не можуть, тому їдуть в складі поїзда, з 25 порожніми зерновозами, які допомагають складу гальмувати.

Локомотиви General Electric Evolution, поставлені Україні США, відправилися зі станції Чорноморськ-Порт для остаточного збирання на Крюківський вагонобудівний завод (Кременчук, КВБЗ).

Про це повідомив головний ревізор з безпеки руху Одеської залізниці Рудольф Мелкумян.

Через відключені гальма самі машини пересуватися не можуть та їдуть в складі поїзда, з 25 порожніми зерновозами, які допомагають складу гальмувати.

Враховуючи ту обставину, що тепловози відправлялися в “холодному” стані з відключеними гальмами, і що загальна вага семи тепловозів становить 966 тонн, то було прийнято рішення сформувати потяг з додаванням до зазначених тепловозів 25-ти порожніх зерновозів з увімкнутими гальмами для забезпечення всього поїзда мінімальним необхідним гальмівним натисненням гальмівних колодок”, – зазначив Мелкумян.


Нагадаємо, на початку серпня General Electric Transportation відправила в Україну перший з 30 локомотивів GE TE33AC.

Рамкова угода між “Укрзалізницею” і GE передбачає 15-річне партнерство в частині оновлення і модернізації тягового рухомого складу, перший етап якого – постачання “Укрзалізниці” в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 відсотків.

Компанія GE Transportation і КВБЗ на початку червня 2018 року підписали угоду про локалізацію виробництва 30 локомотивів TE33A серії Evolution. Передбачалося, що перші тепловози “Укрзалізниця” отримає наприкінці 2018 року.