Ви тут:
Суспільство Україна 

Пошкодження водогону у прифронтовому Торецьку: правоохоронці допомагають ліквідовувати наслідки

Разом з іншими службами поліцейські доставляють питну воду жителям віддалених населених пунктів. Так, 500 л питної води вчора, 17 жовтня, було розвезено мешканцям селища Південне, яке знаходиться на лінії розмежування. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Правоохоронці приєдналися до ліквідації надзвичайної ситуації у місті, яка склалася через зупинку центрального водопостачання внаслідок пошкодження водогону Горлівка – Торецьк.

Поліцейські разом з рятувальними та комунальними підрозділами взяли на себе доставку води у найнебезпечніші райони на межі з тимчасово окупованою територією.

Питною водою забезпечили жителів селища Південного, де мешкає близько тисячі людей. У першу чергу – самотніх пенсіонерів, літніх людей, які через проблеми зі здоров’ям не можуть вийти з дому.

Так, правоохоронці допомогли 88-річній бабусі, яка мешкає сама та пересувається за допомогою ходунків.

Також поліція забезпечує правопорядок під час надзвичайного стану. Місто та околиці патрулюють групи реагування. Поліцейські виявляють тих, кому потрібна першочергова допомога. Маршрути патрулювання наближені до місць підвозу води.