Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина

Поразка “Ворскли” від “Арсеналу”: найяскравіші емоції (ФОТО)

Команда Василя Сачка на домашній арені зазнала поразки від одного з аутсайдерів чемпіонату.

Тиждень, що майже минув, став особливим у житті як «Ворскли», так і київського «Арсеналу». Полтавці у драматичному домашньому протистоянні з лісабонським «Спортингом» на останніх хвилинах втратили, здавалося, вже здобуту першу перемогу у цьогорічній Лізі Європи, а кияни отримали нового тренера – одіозного В’ячеслава Грозного.

Перед грою виникало важливе питання – чи спроможний Василь Сачко відновити своїх підопічних до календарного матчу після у чомусь трагічної поразки від португальців? Як виявилося, більшість сил полтавців у четвер таки втратили.

Практично весь матч на полі домінували господарі поля, щоправда до по-справжньому небезпечних моментів доходило мало. На 26-й хвилині кіпера «Арсеналу» Ситало дістав м’яч з-під поперечини після удару Шарпара, а наприкінці першої 45-хвилинки відбив м’яч з ближньому бої зі Скляром.

Після перерви гості заграли активніше, та, що найважливіше, двічі забили завдяки Сергію Гриню – 2:0.