Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців просять не викидати великогабаритне сміття на контейнерні майданчики та дотримуватися чистоти

Про заходи щодо забезпечння благоустрою та санітарного стану міста Полтава доповів сьогодні на апаратній нараді у Полтавській міськраді заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько.

Він зауважив, що наразі інспекція особливої уваги звертає на питання чистоти міста, зокрема несанкціонованого викидання сміття.

– Ця проблема має вирішуватись системно і не однією інспекцією. Результат залежить також від працівників «ЖЕО №2», КАТП-1628. На жаль, не всі полтавці дотримуються екологічної культури. Прибравши сьогодні контейнерний майданчик, історія повториться знову завтра. Але усі відповідальні служби мають слідкувати за чистотою, – наголосив Олексій Чепурко.

Заступник міського голови наголосив, що кожен контейнерний майданчик буде прикріплений до відповідної служби.

Як повідомили у Полтавській міській раді, під час розгляду питань щодо благоустрою, керівники комунальних установ завернулись до полтавців з проханням дотримуватись чистоти та порядку, не викидати великогабаритне сміття на контейнерні майданчики, а для його вивезення зв’язуватись з «КАТП-1628».

Піднімалося питання й кадрового забезпечення інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста та КП «ЖЕО №2». Так, в інспекції працюють 7 інспекторів, замість необхідних 28, а в «ЖЕО №2» – 325 двірників, замість необхідних – 450. Керівникам підприємств було дано доручення підготовувати пропозиції щодо укомплектування штатів.