Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавцям розповіли де та які ліки можна отримати безкоштовно

Перевірити залишки лікарських засобів та медичних виробів, придбаних за кошти державного та місцевих бюджетів, у вашій лікарні можна на сервісі  poltava.liky.ua, де усі медичні заклади Полтавської області щотижня публікують цю інформацію.

Як розповіли у прес-центрі ДОЗ Полтавської облдержадміністрації, шукати можна за медичними закладами (http://poltava.liky.ua/#/hospital/H) або за назвами лікарських засобів (http://poltava.liky.ua/#/medication ).
Також полтавцям рекомендують користуватись сервісом «Ліки Контроль» (http://likicontrol.com.ua/), або встановити додатком в телефоні. Тут можна перевірити чи виписані пацієнту ліки є в Національному переліку лікарських засобів – списку препаратів, які лікарні мають закуповувати обов’язково. До нього входить 427 діючих речовин від найбільш поширених хвороб та станів.

До того ж, тут можна знайти дешевші аналоги, перевірити, чи входять потрібні хворому препарати до програми «Доступні ліки», ознайомитися з офіційними інструкціями застосування препаратів, перевірити реєстрацію препарату в Україні, контроль заборонених серій препаратів, копії документів про заборону, виключити з пошуку компоненти-алергени. База даних оновлюється двічі на добу.