Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавці взяли участь в “Академії інтегрованого розвитку міст”

25 – 26 жовтня у місті Кропивницькому пройшла дводенна практична конференція “Академія інтегрованого розвитку міст”, темою якої була «Стала міська мобільність як складова частина інтегрованого планування розвитку міста».

До академії долучилися 120 представників із 30 міст України. З Полтави взяли участь Роман Черкун – фахівець Інституту розвитку міста, Сергій Пуголовка – фахівець відділу транспортних перевезень та зв’язку та Ірина Садовнікова – представник ГО CityLab, повідомляють у Полтавській міській раді.

Відкрив конференцію міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він наголосив, що головною метою заходу є посилення співпраці між містами, обмін досвідом і кращими практиками та обговорення подальших перспектив міського розвитку в Україні.

У перший день конференції доповідачі з України, Німеччини та Швейцарії представляли основні засади сталої мобільності, її зв’язок із розвитком міста. Спікери поділись досвідом успішних якісних змін, які стали можливими завдяки розробці планів сталої мобільності.

У другий день була робота у групах, яка передбачала проведення урбаністичного аналізу обраного простору міста.