Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

Полтавських дітей запрошують на інтерактивний захід “Українське весілля”

9 листопада о 16.00 у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка влаштують інтерактивний захід для дітей 6-10 років на тему «Українське весілля».

Захід проведуть Мирослава Татарчук, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу народного мистецтва та фольклору Національного музею народної архітектури та побуту України, та скрипаль Андрій Трушевський. учасники гурту «Зілля» в рамках творчого проекту «Вулиця». Гурт «Зілля» виконує як добре відомі, так і унікальні твори, зібрані у фольклорних експедиціях.

Дітей ознайомлять з українськими іграми та забавами, розкажуть, як молоді люди знайомилися та сваталися. Діти зможуть зануритися у захоплюючу гру, під час якої стануть учасниками весільного обряду та використають елементи народного вбрання. Гості побачать зразки весільного хліба, дізнаються, які традиційні інструменти супроводжували весілля, які були прислів’я, пов’язані з весіллям, що вдягали на голову засватаній дівчині і чим підперезували молоду, послухають весільних пісень та самі пограють на шумових музичних інструментах.

Для участі необхідна реєстрація.

“Для реєстрації вкажіть ім’я, прізвище та вік Вашої дитини, Ваш контактний телефон та надішліть у приват Людмилі Вітенко”  – зазначають організатори.