Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники розповіли, як уникнути пожежі в будинку

З метою зменшення кількості пожеж в приватному житловому секторі фахівці обласної Служби порятунку «101» продовжують проводити з громадянами профілактичні бесіди щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Так,  рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в м. Полтава, Карлівському, Козельщинському, Котелевському, Машівському та Чорнухинському районах.

Під час спілкування, співробітники ДСНС розповідали про основні причини виникнення пожеж в будинках, нагадували як діяти у разі виникнення загоряння та давали поради щодо покращення стану пожежної безпеки помешкань. Також, рятувальники вручали людям тематичні листівки з основними правилами пожежної безпеки.

Рятувальники Полтавської області закликають громадян дбати про належний протипожежний стан помешкань! Зокрема, слідкуйте за станом та справністю електромережі, у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі тощо. Також, не паліть у ліжку, не залишайте малолітніх дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. У разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101.

поширити новину: