Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники проводять для дітлахів пізнавальні екскурсії (ФОТО)

Учні 3-го класу Полтавської гімназії №32 днями відвідали з екскурсією Державну пожежно-рятувальну частину №2, а от вихованці дитячого садочку №17 побували у пожежно-рятувальній частині №4.

Під час екскурсій діти оглянули пожежне депо, подивилися на аварійно-рятувальну техніку, посиділи в пожежних машинах. Уявляючи себе справжніми рятувальниками, дітлахи залюбки фотографувалися на пам’ять у пожежних автомобілях та зі спорядженням вогнеборців. Найбільшу цікавість у малечі викликали апарати на стиснутому повітрі, за допомогою яких рятувальники можуть працювати у сильно задимлених приміщеннях та тепловідбивний костюм, що дозволяє перебувати в осередках пожежі із високою температурою. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Крім того, юних гостей ознайомили з пожежно-технічним озброєнням та внутрішнім життям підрозділів. Маленьким майбутнім вогнеборцям була надана можливість особисто потримати пожежні ручні стволи та подати  воду для ліквідації умовної пожежі.

Не оминули увагою рятувальники і теоретичне навчання дітей правилам безпеки життєдіяльності. Так, фахівці ДСНС розповіли як діяти під час пожежі в будинку, навчальному закладі, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Розповідаючи про небезпеки, які можуть виникнути у осінній період, рятувальники демонстрували наочну агітацію з правил безпечної поведінки. Щоб не забували порад вогнеборців, наостанок екскурсій дітлахам вручали тематичні листівки.