Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники підбили підсумки роботи з початку року

5 жовтня в актовій залі ГУ ДСНС України у Полтавській області відбулася нарада щодо підсумків роботи Головного управління та підпорядкованих підрозділів за 9 місяців поточного року.

Нарада проходила під головуванням начальника Головного управління Володимира Салогуба.

Під час засідання присутні проаналізували роботу підпорядкованих підрозділів з питань реагування на надзвичайні ситуації, обговорили стан організації державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, стан утримання та підготовку матеріально-технічної бази підрозділів області до функціонування в осінньо-зимовий період, кадрове забезпечення , стан зміцнення дисципліни та дотримання законності серед особового складу.

Також учасники наради розглянули питання щодо впровадження заходів цивільного захисту у містах та районах Полтавської області.

Підбиваючи підсумки наради, начальник Головного управління ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб націлив особовий склад на виконання комплексу заходів спрямованих на підтримку та укріплення матеріально-технічної бази, дотримання антикорупційного законодавства, забезпечення пожежної та техногенної безпеки, а також проведення превентивних заходів щодо попередження виникнення та розповсюдження пожеж у житловому секторі.

ГУ ДСНС України у Полтавській області