Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські правоохоронці готові замінити своїх колег у забезпеченні громадського порядку в Ічні

Після отримання повідомлення про вибухи на складах 6-го арсеналу ЗСУ в Ічні Чернігівської області підрозділи патрульної поліції Києва, Сум і Чернігова разом з іншими службами вирушили на допомогу в ліквідації наслідків та допомогу місцевим громадянам. Своїх колег готові замінити полтавські правоохоронці.

Про це повідомляє патрульна поліція України на своїй сторінці у Фейсбук.

Щодо дотримання й охорони громадського порядку безпосередньо в населеному пункті Ічня та на прилеглих територіях: поліцейські на постах та перекриттях перевіряють транспортні засоби стосовно вивезення вибухонебезпечних предметів, а також задля запобігання мародерству та крадіжкам. Здійснюється супроводження спеціальної техніки, перекриття руху та надається допомога громадянам дістатися місця призначення по шляхах відведення. Піші та мобільні екіпажі патрулюють вулиці районного центру.

Ніч на 10 жовтня пройшла спокійно. До поліції надійшло п’ять повідомлень про появу мародерів у покинутих господарствах, та в жодному з випадків ця інформація не підтвердилася.

Пильні громадяни звертали увагу на сторонніх осіб поблизу сусідських подвір’їв і подеколи за зловмисників сприймали господарів — ті на певний час поверталися до своїх домівок, щоб нагодувати худобу й перевірити, чи не пограбовано їхнє майно.

Патрулі з інших регіонів готові замінити своїх колег. Наразі в готовності до висування в район ліквідації підрозділи управлінь патрульної поліції Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей.