Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські пластуни побували на відкритті Національного пластового центру за участю Президента

За сприяння управління у справах сімї, молоді та спорту Полтавської ОДА пластуни Полтавщини взяли участь у відкритті Національного пластового вишкільного центру. Захід відбувся у м. Буча на Київщині за участі Президента України Петра Порошенка.

Пластуни з 11 регіонів України з’їхалися того дня на непересічну подію: вперше з боку влади було здійснено колосальну інвестицію у Пласт – близько 60 млн грн виділили на будівництво Центру.

Так само вперше Президент України відвідав з офіційним візитом пластовий захід. І не просто відвідав, а став членом пластприяту – громадського товариства “Приятелі Пласту”. Ця традиція є типовою для розвинутого суспільства: там очільники держави водночас є офіційними опікунами скаутів своєї країни.

“Приємно, що наш край був представлений не тільки делегатами з обласного центру, але й з Кременчука та інших осередків. Таким чином день від дня міцнішає співпраця держави і Пласту. І це закономірно, адже головна мета українських скаутів – виховання доброго українського громадянина”, – прокоментував подію представник Пласту на Полтавщині Євген Янкевич.